Pierwszy Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ zorganizowaliśmy 16 kwietnia 2016 roku w Koninie. Bawiło się wtedy 160 osób, a Gwiazdą wieczoru była Iwona Pavlović. Zebraliśmy blisko 9300 zł na organizację kolonii dla Małych Odkrywców, czyli dzieci z niepełnosprawnością. Głównym punktem programu był pokaz mody kobiecej z udziałem pięknych Koninianek, które prezentowały modę casualową, koktajlową i wieczorową.


Podczas drugiego Balu Marzeń (21 kwietnia 2017 r.) bawiło się ponad 200 gości, aby pomóc osobom po wypadkach w rozpoczęciu nowego życia! Dochód z Balu wyniósł ponad 23 tys. złotych. Gorąca atmosfera towarzyszyła gościom od początku imprezy, bowiem na wybiegu pojawiły się modelki – znane Koninianki wraz ze swoimi dziećmi w strojach motocyklowych oraz barwnych stylizacjach od Andżeliki Chruścińskiej.  Śp. Zbigniew Wodecki uprzyjemnił ten wieczór niezapomnianymi przebojami. Z humorem opowiadał anegdoty z początków swojej kariery.  Jego aksamitny głos w połączeniu ze skrzypcami i trąbką wprowadził gości w magiczny nastrój. Był to ostatni recital tego Artysty…


Ponad 250 osób bawiło się w 2018 r. podczas trzeciego Balu Marzeń. Dochód z Balu wyniósł blisko 50 tys. złotych i w całości został przeznaczony na pomoc osobom, które w wyniku wypadku straciły sprawność i muszą nauczyć się żyć na wózku. Dla Gości śpiewali Jacek Wójcicki, Mili Morena i Jose Luis, a imprezę prowadzili Agata Biernat, Miss Polonia 2017, Zygmunt Chajzer i Janusz Lipiński.