fbpx

Bal 2023

Jest nam niezwykle miło poinformować, że V Charytatywny Bal  Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ odbędzie się 22 kwietnia 2023 r.  w Golinie koło Konina. 

Zabawa przy muzyce z lat 70’ i 80’ tych, w klimacie „Saturday Night Fever” ze świetnym kwartetem Szafa Gra! Wśród gości specjalnych będzie Krystyna Sokołowska – Miss Polonia 2022 i niezastąpiony Zygmunt Chajzer. W programie m.in. aukcja cennych przedmiotów i loteria.

Bilety – cegiełki w cenie 225 zł za osobę.
Stoły 8-12 os.
Rezerwacja miejsc: bal@podajdalej.org.pl

Całkowity dochód z balu przeznaczymy na uruchomienie mieszkań treningowych dla osób z niepełnosprawnościami w Osadzie Janaszkowo.

.

Całkowity dochód z tegorocznego Balu Marzeń będzie przeznaczony na stworzenie Osady Janaszkowo. Na ten ośrodek bardzo czekają osoby z niepełnosprawnością.  

Pomagać nam można cały rok:

Państwa 1,5% podatku ma wielką moc i pomoże zbudować Osadę Janaszkowo! Aby przekazać 1,5% podatku Fundacji PODAJ DALEJ wystarczy do zeznania podatkowego wpisać KRS 0000 197 058. Pięknie dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego i bezpiecznego programu do rozliczania podatków – PITax.pl

Będziemy wdzięczni za darowizny finansowe. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, nr: 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123 lub szybkim przelewem/ BLIKiem.

❤ Mogą Państwo również zorganizować zbiórkę na Facebooku, na przykład z okazji własnych urodzin lub licytować przedmioty na grupie Niespodzianki PODAJ DALEJ 

Życzymy wszystkiego dobrego! Do zobaczenia na Balu! Nie możemy doczekać się tego spotkania 🙂
Drużyna Fundacji PODAJ DALEJ